Když jsem před měsícem přišel o peněženku, ještě před voláním policie jsem žhavil všechny bankovní appky a blokoval karty. Po zaplacení poplatků za vystavení pěti nových karet jsem googlil elegantnější řešení. Musím s sebou neustále tahat všechny karty?! A Google řešení našel. Curve. Všechny karty v jedné.

Curve je londýnský fintech, nabízející platební kartu, která je ve spojení s mobilní aplikací chytřejší než běžné bankovní karty.

V kostce:

  • Na Curve si jednoduše napárujete všechny své ostatní bankovní karty, nosíte u sebe pouze platební kartu Curve, kterou platíte, a v mobilní aplikaci si volíte, ze které, ze spárovaných karet se mají platby strhávat
  • Vychytaná funkce Back in time pak umožňuje 14 dní zpětně přesunout provedenou platbu na jinou kartu
  • Ze všech českých bankomatů vybíráte zdarma
  • Platby kartou Curve u obchodníků jsou samozřejmě rovněž zdarma a bez poplatku
  • Platební karta Curve nabízí vlastní věrnostní program, který vrací 1 % při platbě u vybraných obchodníků. Pro Českou jde například o Shell, Lidl, Tesco nebo Ikea. Kompletní aktuální seznam podporovaných obchodníku je uvedený v aplikaci.

Máte také plnou peněženku karet a chcete vyzkoušet elegantnější řešení? Pokračujte na webu Curve. Při použití promokódu D6AY75LE při registraci v aplikaci navíc obdržíte bonus 5 liber pro placení. Bonus ve stejné výši bude za dobrý tip připsán i mne.